В суботу поминання спочилих ( батьківську суботу), Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі.

13-го квітня в суботу поминання спочилих ( батьківську суботу), Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі.
За богослужінням традиційно були піднесені молитви за Україну, її народ та військо, за перемогу, за всіх постраждалих від війни.
На заупокійних проханнях були піднесенні молитви до Господа за усіх спочилих православних християн та за усіх українських воїнів які відали своє життя за нашу країну, та за усіх невинно вбитих війною.
Після богослужіння відбулася панахида де також були піднесені молитви за усіх спочилих православних християн.