У неділю 4-ту великого посту преподобного Іоана Лествічника та в день памʼяті преподобної Марії Єгипетської, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі

14-го квітня у неділю 4-ту великого посту преподобного Іоана Лествічника та в день памʼяті преподобної Марії Єгипетської, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію ( напередодні – Всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі.
За богослужінням традиційно були піднесені молитви за Україну, її народ та військо, за перемогу, за всіх постраждалих від війни.
Після богослужіння Владика Тихон привітав парафіян з неділею та надав своє архіпастирське благословіння.