В день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці у Неділю 3-тю Великого посту Хрестопоклонну та в день памʼяті святителя патриарха Тихона, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Богослужіння у Свято-Духівському соборі м. Ромни

7-го квітня 2024 року, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці у Неділю 3-тю Великого посту Хрестопоклонну та в день памʼяті святителя патриарха Тихона, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Богослужіння у Свято-Духівському соборі м. Ромни у співслужінні духовенства єпархії.
На малому вході Його Високопреосвященство владика Тихон нагородив духовенство високими церковними нагородами.
Після читання Святого Євангелія архієпископ Тихон звернувся до вірян із проповіддю на тему Благовіщення Пресвятої Богородиці.
За богослужінням були піднесені молитви за настання миру в Україні та за усіх постраждалих від війни.
Після богослужіння духовенство єпархії привітало Владику Тихона з днем небесного покровителя та побажали міцного здоровʼя та Божої допомоги в усіх справах во благо святої Української Православної Церкви.