Свято Винесення Хреста Господнього преосвященнійший Тихон єпископ Роменський і Буринський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Ромни

14 серпня у свято Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього та семи мучеників Макавеєвих преосвященнійший Тихон єпископ Роменський і Буринський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Ромни у співслужінні духовенства собору.
Напередодні у вечері владика Тихон очолив славословну ранкову службу з винесенням Хреста Господнього на середину храму.
За Божественною літургією традиційно були піднесені молитви за Україну за постраждалих від війни.
Після Богослужіння Владика Тихон очолив молебінь з водоосвяченням та окропив приношення.
Владика Тихон привітав усіх зі святом та надав своє архіпастирьке благословіння на Успенський піст.
м. Ромни 2023 р.