У Світлий Понеділок, день памʼяті святого великомученика Георгія Побідоносця, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни.

6 травня, у Світлий Понеділок, день памʼяті святого великомученика Георгія Побідоносця, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни.
За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зберіг усіх нас.
На прикінці Богослужіння відбулася хресна хода навколо собору з читанням святого Євангелія.
Після Богослужіння Владика Тихон привітав усіх зі святом на честь Георгія Побідоносця та надав хрест парафіянам для поклоніння.