Святкування свята Світлого Христового Воскресіння.

5 травня, в день свята Світлого Христового Воскресіння, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив святкове Пасхальне богослужіння у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни.
Богослужіння почалося о 06:00 годині ранку за обмеженнями комендантської години.
За богослужінням були піднесенні молитви за нашу державу Україну, за настання миру, за усіх постраждалих від війни , за наших захисників і захисниць та за увесь український народ.
За богослужінням було прочитано архієпископом Тихоном Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.
Наприкінці Божественної літургії Владика Тихон привітав усіх парафіян зі святом Світлого Христового Воскресіння та освятив Артос та окропив приношення парафіян.