В неділю 5-ту Великого посту та день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни

21 квітня, в Неділю 5-ту Великого посту та день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни у співслужінні соборного духовенства.
Після читання Святого Євангелія архієпископ Тихон виголосив проповідь на тему євангельського читання про царство небесне.
За богослужінням традиційно були піднесені молитви за Україну, її народ та військо, за перемогу, за всіх постраждалих від війни.
Після богослужіння Владика Тихон привітав парафіян з неділею та надав своє архіпастирське благословіння.