25 лютого, у Неділю про митаря та фарисея Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни у співслужінні духовенства собору.
Після читання Святого Євангелія Владика Тихон звернувся до вірян зі словом проповіді на тему притчі про митаря та фарисея.
Традиційно були піднесені молитви за Україну, її народ та військо, за перемогу, за всіх постраждалих у війні.
Після Богослужіння Владика Тихон надав своє архіпастирське благословіння парафіянам.