В день свята Стрітення Господнього, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни

15 лютого в день свята Стрітення Господнього, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни у співслужінні духовенства собору.
Перед Божественною літургією Владика Тихон очолив чин освячення Стрітенських свічок, води та солі.
Після читання Святого Євангелія Владика Тихон виголосив слово проповіді про свято Стрітення Господнього.
За Богослужінням традиційно були піднесені молитви за український народ,за воїнів, поранених та усіх постраждалих від війни.
Після Богослужіння Владика Тихон привітав усіх парафіян зі святом та надав своє благословіння.