У неділю 36-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію

11 лютого , у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни у співслужінні духовенства собору.
Після читання Святого Євангелія Владика Тихон виголосив слово проповіді про зцілення сліпого.
За Богослужінням традиційно були піднесені молитви за український народ,за воїнів, поранених та усіх постраждалих від війни.
Після Богослужіння Владика Тихон надав своє благословіння парафіянам.