Cвято другого обретіння чодотворного образу Хліб Життя у місті Суми

25 вересня на свято другого обретіння чодотворного образу Хліб Життя, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський по запрошенню митрополита Сумського і Охтирського Євлогія,взяв участь у святкуванні цього великого свята у місті Суми.
Урочисті Богослужіння у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Сумський і Охтирський Євлогій, митрополит Конотопський і Глухівський Роман та архієпископ Роменський і Буринський Тихон.
Напередодні у вечері архіпастирі возглавили святкове всенічне бдіння.
За Божественною літургією владика Тихон звернувся до парафіян з проповіддю свята Малочернечинського образу Хліб Життя.
Після Богослужіння відбувся хресний хід навколо Спасо-Преображенського собору з чудотворною іконою Спасителя, та після архіпастирі привітали один одного з цим великим святом а також парафіян, паломників та усіх хто мав змогу помолитися в цей день.
м. Суми 2023р