В неділю 14-ту по П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Ромни

В неділю 14-ту по П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Ромни у співслужінні духовенства.
За проповідью Владика Тихон звернувся до парафіян з євангельською темою, про званих на вечерю.
Традиційно також були піднесені молитви до Господа за мир в нашій державі та за український народ.
Після Богослужіння Владика Тихон благословив відкриття благодійної ярмарки на 10-ти річчя єпархії.
На благодійній ярмарці було зібрано 21050 гривень, за ці кошти буде купленні потрібні речі гігієни, продукти харчування та теплі необхідні речі дитячому будинку в с. Хоружівка, також в дитячий обласний сумський будинок дитини, та на цій неділі передано їм.
Усе що буде придбано за кошти ми прозвітуємо на наших соц.сторінках та передамо до дитячих будинків, дякуємо вам за довіру.
Такоє від щирого серця дякуємо усіх хто приєднався до цієї ярмарки та вніс свій внесок заради діточок яким потрібна наша спільна допомога.
Ромни 2023р