В день свята Входу Господнього до Єрусалима, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив святкову Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни.

28 квітня 2024 року, в день свята Входу Господнього до Єрусалима, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив святкову Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі м. Ромни.
Проповідь у неділю була присвячена поясненню свята Входу Господнього до Єрусалима.
Під час богослужіння були піднесені молитви за народ України, воїнів-захисників та всіх постраждалих через військові дії.
Напередодні, після читання Святого Євангелія на утрені, було звершене освячення верби, що є ознакою цього свята.
Після Богослужіння владика Тихон надав парафіянам своє архіпастирське благословіння та окропив ваії.