У неділю про Страшний суд, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни у співслужінні духовенства собору.

10-го березня, у Неділю про Страшний суд, Високопреосвященніший Тихон архієпископ Роменський і Буринський очолив Божественну літургію (напередодні – всенічне бдіння) у Свято-Духівському кафедральному соборі м.Ромни у співслужінні духовенства собору.
Після читання Святого Євангелія Владика Тихон звернувся до вірян зі словом проповіді на тему про Страшний суд.
Традиційно були піднесені молитви за Україну, її народ та військо, за перемогу, за всіх постраждалих у війні.
Після Богослужіння Владика Тихон надав своє архіпастирське благословіння парафіянам.