В день свята Обрізання Господнього та памʼяті святителя Василія Великого, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив святкове богослужіння у Василівській церкві м. Ромни

14 січня в день свята Обрізання Господнього та памʼяті святителя Василія Великого, Високопреосвященнійший Тихон архієпископ Роменський і Буринський звершив святкове богослужіння у Василівській церкві м. Ромни у співслужінні духовенства єпархії.
Після євангельського читання Владика Тихон проголосив слово проповіді про життя та чудеса святителя Василія.
За богослужінням були піднесені молитви за мир в нашій Україні та за українських захисників.
Після богослужіння Владика Тихон очолив молебень на початок Новоліття, на якому були піднесені молитви за мир в нашій Україні та збереження українського народу, та Владика Тихон привітав усіх зі святом Василія Великого та з Новоліттям за старим календарним стилем, та побажав усім щоб здійснилося те бажання кожного з нас це перемога нашої України над ворогом, та миру і здоровʼя кожному на многая і благая літа.
,