Святкове Всенічне бдіння на передодні пристольного свята на честь Святого Духа в м. Ромни

4 червня 2023р на передодні пристольного свята сходження Святого Духа на апостолів, преосвященнійший Тихон єпископ Роменський і Буринський звершив вечірнє Богослужіння у співслужінні духовенства єпархії.
Завтрішнє пристольне свято почнеться з водосвятного молебну з акафістом ” Святому Духу” о 07:30.
Часи о 08:30
09:00 зустріч правячого архієрея та святкова Божественна літургія у співслужінні духовенства єпархії.
Після літургії о 11:00 святкова трапеза для усіх.
Запрошуємо усіх Вас на пристольне свято в цей святковий день розділити радість в молитві, де ми усі разом вознесемо свої молитви до Господа за мир в нашій багатостраждальній Україні, за наших українських захисників за те щоб Господь змилувався над усіма нами да дарував мир та перемогу.
м. Ромни 2023р