Cвяткування у Молченському жіночому монастирі м. Путивль з нагоди свята чудотворної Молченської ікони Божої Матері

7 травня в Неділю 4-у після Пасхи, в неділю про розслабленого, та з нагоди свята чудотворної Молченської ікони Божої Матері, Преосвященніший Тихон єпископ Роменський і Буринський, взяв участь у святкуванні у Молченському жіночому монастирі м. Путивль.
За Божественною літургією Архіпастирі з духовенством соборно піднесли свої молитви до Господа за мир в Україні та за нашу багатостраждальну Українську Православну Церкву.
Після запричасного вірша владика Тихон звернувся до парафіян та паломників які прибули на свято зі словом проповіді на якому привітав усіх зі святом Молченської ікони Божої Матері.
м. Путивль 2023р