В Українській Православній Церкві вшанували загиблих воїнам в Афганістані та загиблих воїнів України, які постраждали від російської агресії

15 лютого 2023 року по благословінню Преосвященнійшого Тихона єпископа Роменського і Буринського, духовенство єпархії на чолі з головою єпархіального відділу взаємодії зі Збройними Силами протоієреєм Іоаном Кавчаком, міським благочинним протоієреєм Іоаном Букаєм та іншими священнослужителями Української Православної Церкви відслужили панахиду по загиблим воїнам в Афганістані та по загиблим воїнам України, які постраждали від російської агресії.
На заупокійній літії та заході присвяченому пам’яті загиблим воїнам, був присутній міський голова Стогній Олег Анатолійович та депутати міської ради які разом із нашими священиками вшанували пам’ять загиблих та взяли участь в спільній молитві.