В день Різдва чесного славного Пророка і Предтечі Хрестителя Господнього Іоанна, в Вознесенській церкві м.Ромни відбулася соборна Божественна Літургія

7 липня 2024 року, в день Різдва чесного славного Пророка і Предтечі Хрестителя Господнього Іоанна, в Вознесенській церкві м.Ромни відбулася соборна Божественна Літургія.
Богослужіння очолили три архіпастирі; митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Конотопський і Глухівський Роман
та архієпископ Роменський і Буринський Тихон.
Після читання святого Євангелія, владика Августин звернувся до пастви зі словом проповіді.
Під час божествкної літургії були піднесені соборно прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Богослужіння завершилось чином славлення святому Іоанну Предтечі та привітанням почесного настоятеля протоієрея Іоана Кавчак з днем небесного покровителя.