В неділю прощену, вигнання Адама з раю через гріхопадіння, Високопреосвященнійший Тихон митрополит Роменський і Буринський звершив богослужіння у Свято-Духівському соборі м. Ромни

2-го березня в неділю прощену, вигнання Адама з раю через гріхопадіння, Високопреосвященнійший Тихон митрополит Роменський і Буринський звершив богослужіння у Свято-Духівському соборі м. Ромни у співслужінні духовенства собору.
За богослужінням були піднесені молитви за український народ, за воїнів та їхню перемогу, за настання благословенного миру, за всіх, хто постраждав через війну, а також за спокій душ загиблих захисників України.
Після читання Святого Євангелія митрополит Тихон виголосив слово проповіді на тему покаяння на великий піст.
Після богослужіння митрополит Тихон привітав парафіян з неділею та благословив усіх на початок великого посту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *